ÚVOD

Pro úplné zobrazení webových stránek využijte, prosím, prohlížeč INTERNET EXPLORER. Děkuji. MB


Roubenka Javor 33 - ubytování Adršpach - se nachází v nádherném prostředí Východních Čech. Návštěvu u nás si užijí milovníci přírody, houbaření a turistiky. Díky své skvělé poloze patří naše ubytování mezi nejvyhledávanější ubytování na stránkách ubytování Broumovsko a Teplice nad Metují ubytování. Vychutnejte si Váš volný čas právě u nás. Jsme si jisti, že získáte velké množství zážitků, které Vám už nikdy nikdo nevezme.


Vítejte v ROUBENCE JAVOR 33 - UBYTOVÁNÍ u Teplicko - Adršpašských skal


NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ PO CELÝ ROK

Chalupa se nachází v turisticky atraktivní oblasti Adršpašsko-Teplické skály, na začátku obce Javor ve směru k centru města Teplice nad Metují. Teplické a Adršpašské skalní město spolu s certifikovaným Národním geoparkem Broumovsko přitahují turisty unikátními přírodními krásami, množstvím cyklostezek a turistických značených cest pro náročné i rekreační (cyklo)turisty.

Nabízíme zdarma připojení k Wi-Fi  a O2-TV (L).

Velmi atraktivní novinnkou je rozhledna na nejvyšším vrchu Adršpašsko-Teplických skal, na Čápu 786 m.n.m., pouze 4 km od chalupy.

 

 

Video s upoutávkou na zimní dovolenou v Adršpašsko-Teplických salách a okolí

- uměle zasněžovaný osvětleny SKIareál, upravované běžecké stopy, Sportcentrum Teplice n.M. - tenis,

squash, fitness, infrasauna, stolní tenis...

https://www.youtube.com/results?search_query=bezva+pl%C3%A1n+teplice+nad - spolu s upoutávku na alternativní programy v blízkém okolí

Fabrika na zážitky Centrum Walzel v Meziměstí

- střelnice ostrými na 16/25/50m + laservé zbraně, lukostřelba + dětské programy, bowling, horolezecké stěny + bowldering, solná jeskyně, Restaurant Švejk...

Klášter Broumov

- kopie Turínského plátna, kostel sv.Vojtěcha (soubor barokních kostelů na Broumovsku)

 


Zámek Adršpach

 

 

Největším lákadlem pro pobyt u nás je nekonečně krásná příroda.

 

Blízké okolí nabízí kromě skalních měst další zajímavé cíle k výletům: Bromovská skupina kostelů otce a syna Dientzenhoferových, zámky Náchod, Nové Město n. M., Ratibořice, Častolovice a Opočno,  pohraniční pevnosti Hanička a Dobrošov, rodný kraj Boženy Němcové - Babiččino údolí, Aloise Jiráska - Hronov, a bratří Čapků - Malé Svatoňovice, pevnost Josefov, muzeum stavebnice Merkur v Polici n.M., Měděný důl Bohumír v Jívce, muzeum železnice v Jaroměři a mnoho další.

 

ROUBENKA Javor 33 je v blízkosti silnice na červeně značené turistické trase a cyklotrase č.22, 3 km od Jiráskových skal, 3 km od centra Teplic nad Metují, 4 km od Teplických a 9 km od Adršpašských skal.

 

Vlaková zastávka Dědov na trati 026 vzdálená cca 1,5km, autobusová zastávka na lince 640107 Teplice nad Metují, Javor, u školy vzdálená cca 300m od chaupy.

 

Obchod s potravinami atp. jsou nejblíže v Teplicích nad Metují (3km), Penny aj. v Polici n.M. - 8km.

  • https://www.youtube.com/results?search_query=bezva+pl%C3%A1n+teplice+nad